Radomir Pech - HYNEK

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kdo jsem

O mně

Jmenuji se Radomír Pech. Narozen jsem v prosinci 1970. Od této doby bydlím v Hronově, kde jsem i navštěvoval základní školu. Šest let jsem se učil hře na klavír v Základní umělecké škole. Protože mě zajímalo vše okolo elektřiny, chodil jsem do Radioamatérského kroužku, kde pod záštitou SVAZARMu nás vedl pan Zdeněk Macháček.
Po základní škole jsem absolvoval studium na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Dobrušce, obor elektrické stroje a přístroje. Po maturitě v roce 1989 jsem na podzim odešel sloužit vlasti. Po dvaceti měsících Základní vojenské služby jsem byl propuštěn do civilu a nastoupil do zaměstnání v MEZ Náchod n.p. , provoz Velké Poříčí ( později ATAS elektromotory Náchod a.s. ) Od dělníka na obrobně jsem postupně prošel až na vedoucího kontroly kooperace se zahraniční firmou EBM Mulfingen. Když pro mě začala být práce po několika letech stereotypní, změnil jsem zaměstnání. Nastoupil jsem u ing. Vladislava Žídka v ZISOFT Bobi, kde jsem byl zaučen na mistra výroby, na lince pro výrobu dětských plenek. Po třech měsících práce jsem byl vyslán na zaučení k Italskému výrobci linek, kde si pan Žídek objednal novou, na výrobu plen pro dospělé. Po rozběhnutí této nové výroby ve Velkém Poříčí a zaučení dalšího personálu se firma přestěhovala do Jaroměře a já u ZISOFT Bobi skončil. Po té jsem začal průběžně podnikat. Během tohoto období jsem dva a půl roku pracoval jako vedoucí výroby ve firmě Strojírna CITA s.r.o. Od té doby jsem "na volné noze" a podnikám převážně v oblasti odpadového hospodářství, dále i projekci a realizaci drobných zakázkových zámečnických prací.
Průběžně asistuji manželce v podnikání, která provozuje  Vedení účetnictví a daňové evidence ( www.ucetnictvi-karla.cz )

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky